WP-Lister for eBay v1.3.2 - en to bg-BG translation catalogue (546 entries)

en: %s ended items updated.
bg-BG: %s свършили продукта бяха обновени.

en: %s prepared items updated.
bg-BG: %s подготвени продукта бяха обновени.

en: %s published items changed.
bg-BG: %s публикувани продукта бяха обновени.

en: %s published items marked as changed.
bg-BG: %s публикувани продукта бяха отбелязани като променени.

en: %s verified items updated.
bg-BG: %s проверени продукта бяха обновени.

en: -- use profile setting --
bg-BG: -- използвай опции от профила --

en: 404 errors for admin-ajax.php should actually never happen and are generally a sign of incorrect server configuration.
bg-BG: Грешки тип 404 за admin-ajax.php не трябва никога да се случват в действителност и обикновено са знак за неправилна конфигурация на сървъра.

en: Account Details
bg-BG: Детайли по Акаунта

en: Action
bg-BG: Действие

en: Activate
bg-BG: Активиране

en: Active
bg-BG: Активни

en: Add New
bg-BG: Добави Нов

en: Add New Profile
bg-BG: Добави Нов Профил

en: Add domestic shipping option
bg-BG: Добави вътрешно транспортно доставяне

en: Add international shipping option
bg-BG: Добави международна спедиторска услуга

en: Add keywords to your listing title.
bg-BG: Добавете ключови думи към заглавието на вашата обява.

en: Add payment method
bg-BG: Добави Начин на Плащане

en: Add var. table
bg-BG: Добави таблица за вариации

en: Additional details about this error
bg-BG: Допълнителни детайли за тази грешка

en: Additional items cost
bg-BG: Допълнителни разходи по Продукта

en: Advanced
bg-BG: Разщирени

en: Advanced eBay Options
bg-BG: Разширени eBay Опции

en: After linking WP-Lister with your eBay account, click here to fetch your token
bg-BG: След като свържете WP-Lister с вашия eBay акаунт, натиснете тук за извлечете вашия token

en: All
bg-BG: Всички

en: All {0} tasks have been completed.
bg-BG: Всички {0} задачи бяха завършени.

en: Apply Profile
bg-BG: Нанесете Профил

en: Archive
bg-BG: Архив

en: Archived
bg-BG: Архивирани

en: Are you sure you want to delete this item?.
bg-BG: Сигурен ли сте, че искате да изтриете този продукт?

en: Are you sure you want to end this listing?
bg-BG: Наистина ли искате да сложите край на тази обява?

en: Are you sure you want to relist this ended listing?
bg-BG: Наистина ли искате да препубликувате тази завършила обява?

en: Auction
bg-BG: Търг

en: Automatic background updates are currently disabled.
bg-BG: В момента Автоматични фонови актуализации са изключени.

en: Available conditions may vary for different categories.
bg-BG: Наличните състояния може да варират за различните категории.

en: Backup and restore category mappings
bg-BG: Архивиране и възстановяване на категориите

en: Before creating your first profile, we need to download certain information which are specific to the eBay site you selected.
bg-BG: Преди да създадете Вашия първи профил, трябва да свалим определена информация, която е специфична за сайта на eBay, който сте избрали.

en: Begin the setup
bg-BG: Започва настройването

en: Buy Now Price
bg-BG: Купи Сега Цена

en: Buyer
bg-BG: Купувач

en: Buyer ID
bg-BG: ID на Купувач

en: Cash on delivery fee
bg-BG: Такса Наложен Платеж

en: Categories
bg-BG: Категории

en: Categories mapping updated.
bg-BG: Картографирането на Категориите беше актуализирано.

en: Category
bg-BG: Категория

en: Changed
bg-BG: Променени

en: Check availability of CURL php extension and show phpinfo()
bg-BG: Провери наличността на CURL php extension и покажи phpinfo()

en: Check eBay time offset
bg-BG: Провери времето за компенсация на eBay

en: Check eBay time to server time offset
bg-BG: Провери компенсираното време, за което eBay се свързва със сървъра

en: Check for updates was initiated.
bg-BG: Проверката за актуализации бе започната.

en: Choose a listing profile
bg-BG: Изберете Профил за Обяви

en: Clear debug log
bg-BG: Изчисти дебъг лога

en: Clear log
bg-BG: Изчистете Историята

en: Click "Connect with eBay" to sign in to eBay and grant access for WP-Lister
bg-BG: Натиснете "Свързване с eBay" за да влезете в eBay и да дадете достъп до WP-Lister

en: Click on %s and start defining your listing options.<br>After saving your profile, visit your Products page and select the products to list on eBay.
bg-BG: Натиснете на %s , за да може да започнете да определяте Вашите Обяви.<br>След като запазите Вашия Профил, посетете Вашата страница с продукти и изберете продуктите, които да се публикуват в eBay.

en: Click to move to archive
bg-BG: Натиснете, за да преместите в архива

en: Click to remove this listing
bg-BG: Натиснете, за да премахнете тази обява

en: Close window
bg-BG: Затвори прозореца

en: Compatibility
bg-BG: Съвместимост

en: Complete
bg-BG: Завършен

en: Completed
bg-BG: Завършени

en: Condition
bg-BG: Състояние

en: Condition description
bg-BG: Описание на Състоянието

en: Conditions and item specifics are based on the category
bg-BG: Условия и особености на продуктите се основават на категорията

en: Continue with next item
bg-BG: Продължи със следващия продукт

en: Country
bg-BG: Държава

en: Create Order
bg-BG: Създайте Поръчка

en: Create a default listing template.
bg-BG: Създай дизайн на обява по подразбиране.

en: Create new template
bg-BG: Създай нов дизайн

en: Created at
bg-BG: Създадена на

en: Currency
bg-BG: Валута

en: Current bid
bg-BG: Актуална цена

en: Current item ID
bg-BG: Текущ Продукт ID

en: Current log file size
bg-BG: Сегашен размер на лог файла

en: Currently, FreightFlat is available only for the US, UK, AU, CA and CAFR sites, and only for domestic shipping. On the US site, FreightFlat applies to shipping with carriers that are not affiliated with eBay.
bg-BG: В момента, FreightFlat е достъпна само за САЩ, Великобритания, AU, CA и CAFR сайтове, и то само за вътрешно доставяне. На сайта на САЩ, FreightFlat се отнася за доставка с превозвачи, които не са свързани с eBay.

en: Custom shipping options
bg-BG: Опции за избор на доставка

en: Custom subtitle
bg-BG: Друго Под-Заглавие

en: Customize the main admin menu label of WP-Lister.
bg-BG: Персонализиране на главното администраторско меню от WP-Lister.

en: DB Version
bg-BG: DB Версия

en: Dashboard
bg-BG: Табло

en: Database log has been cleared.
bg-BG: Датабаза дневника беше изчистен.

en: Date
bg-BG: Дата

en: Date created
bg-BG: Дата на Създаване

en: Day
bg-BG: Ден

en: Days
bg-BG: Дни

en: Deactivate
bg-BG: Деактивиране

en: Debug options
bg-BG: Опции на дебъгване

en: Debugging
bg-BG: Дебъгване

en: Default
bg-BG: По подразбиране

en: Default category
bg-BG: Категория по подразбиране

en: Default image size
bg-BG: Размер на Изображението по подразбиране

en: Delete
bg-BG: Изтрий

en: Delete listings
bg-BG: Изтрий обяви

en: Delete selected orders
bg-BG: Изтриване на Избраните Поръчки

en: Description
bg-BG: Описание

en: Destination
bg-BG: Дестинация

en: Details
bg-BG: Детайли

en: Developer
bg-BG: Създател

en: Developer options
bg-BG: Опции на Програмиста

en: Disable WYSIWYG editor
bg-BG: Изключи WYSIWYG редактор

en: Disable variations
bg-BG: Изключи вариации

en: Documentation
bg-BG: Документация

en: Domestic shipping
bg-BG: Вътрешна Доставка

en: Download
bg-BG: Сваляне

en: Due to limitations in the eBay API, you still need to select at least one valid domestic shipping service. This will have no effect on the listing on eBay.
bg-BG: Поради ограничения в API eBay, вие все още трябва да изберете поне едно валидно вътрешно транспортно обслужване. Това няма да има ефект във връзка с обявата в eBay.

en: Duplicate
bg-BG: Копирай

en: Duplicate Template
bg-BG: Дублиране на Дизайн

en: Duration
bg-BG: Времетраене

en: Economy services
bg-BG: Икономична Услуга

en: Edit
bg-BG: Редакция

en: Edit Listing
bg-BG: Редактирай Обява

en: Edit Product
bg-BG: Редактирай Продукт

en: Edit Profile
bg-BG: Редактирай Профил

en: Edit Template
bg-BG: Редактирай Дизайн

en: Enable Item Compatibility tab
bg-BG: Активирайте раздела Съвместимост

en: Enable free shipping
bg-BG: Включи безплатна доставка

en: Enable return policy
bg-BG: Включи Политика на Връщане

en: Enable subtitle
bg-BG: Разрешаване на Под-Заглавие

en: Enable this if you want to use WordPress shortcodes in your product description or your listing template.
bg-BG: Активирайте тази опция, ако искате да използвате WordPress Shortcodes в описанието на продукта или във вашия дизайн на обява.

en: Enable to completely remove listings, transactions and settings when deactivating the plugin.
bg-BG: Разрешаване за пълно премахване на обяви, операции и настройки при деактивиране на плъгинa.

en: Enable to log all communication with eBay to the database.
bg-BG: Активирайте влизането на всички съобщения с eBay към базата данни.

en: Enable to update listings and transactions using WP-Cron.
bg-BG: Разрешаване за актуализиране на обяви и транзакции, чрез WP-Cron.

en: End Listing
bg-BG: Край на Обява

en: End listings
bg-BG: Завършили Обяви

en: Ended
bg-BG: Завършили

en: Ends at
bg-BG: Свършва на

en: Example
bg-BG: Пример

en: Exclude locations
bg-BG: Изключи местоположения

en: Existing orders updated
bg-BG: Съществуващите Поръчки бяха обновени

en: Existing transactions updated
bg-BG: Съществуващите Транзакции бяха обновени

en: Expedited services
bg-BG: Бърза Услуга

en: Export category mappings
bg-BG: Изнеси категориите

en: FAQ
bg-BG: В&О

en: Failed
bg-BG: Неуспешни

en: Fees
bg-BG: Такси

en: Fetch eBay Token
bg-BG: Извлечи eBay Token

en: First item cost
bg-BG: Разходи по първият Продукт

en: Fixed Price
bg-BG: Фиксирана Цена

en: Fixed price (199), percent (+10% / -10%) or fixed change (+5 / -5)
bg-BG: Фиксирана Цена (199), процент (+10% / -10%) или фиксирана промяна (+5 / -5)

en: Fixed quantity
bg-BG: Фиксирано Количество

en: Folder
bg-BG: Папка

en: Force update check
bg-BG: Принудителна проверка за актуализация

en: Foreign transactions skipped
bg-BG: Чуждите Транзакции бяха отхвърлени

en: Freight shipping may be used when flat or calculated shipping cannot be used due to the greater weight of the item.
bg-BG: Товарна доставка може да се използва, когато плоската или изчислена доставка, не може да бъде използвана поради по-голямото тегло на продукта.

en: GTC listings will be charged every 30 days.
bg-BG: GTC обяви ще бъдат таксувани на всеки 30 дни.

en: Gallery Image URL
bg-BG: URL на Галерийно Изобр.

en: Gallery image
bg-BG: Галерийно Изображение

en: General Settings
bg-BG: Общи Настройки

en: General eBay settings
bg-BG: Главни eBay настройки

en: Get token expiration date
bg-BG: Вземи дата на изтичане на token-а

en: Global Shipping
bg-BG: Глобална Доставка

en: Good Till Canceled
bg-BG: До отмяна

en: Halt on error
bg-BG: Спиране при грешка

en: Handling fee
bg-BG: Tакса за Oбработка

en: Handling time
bg-BG: Време за Обработка

en: Help
bg-BG: Помощ

en: Helpful links
bg-BG: Помощни Линкове

en: Hide duplicates warning
bg-BG: Скрий предупреждението за дубликати

en: Hide from eBay
bg-BG: Скрий от eBay

en: Hit Counter
bg-BG: Брояч за Посещения

en: How?
bg-BG: Как?

en: If the product is out of stock, the listing will be ended on eBay.
bg-BG: Ако продуктът е изчерпван, обявата ще бъде прекратена в eBay.

en: If you find unwanted images in your listings try disabling this option.
bg-BG: Ако установите нежелани изображения във вашите обяви, опитайте с изключване на тази опция.

en: Ignore backorders
bg-BG: Игнорирай неизпълнени поръчки

en: Images
bg-BG: Изображения

en: Import / Export
bg-BG: Вмъкване/Изнасяне

en: Import category mappings
bg-BG: Вмъкни категории

en: In order to access item specifics and custom item conditions in a profile without a primary category it is recommended to select a default category at the bottom of this page.
bg-BG: За да получите достъп до спецификацията на продукта и състоянието на продукта в профила без основна категория е препоръчително, да изберете категория по подразбиране, в долната част на тази страница.

en: InComplete
bg-BG: Незавършен

en: Information
bg-BG: Информация

en: Install
bg-BG: Инсталиране

en: Installation and Setup
bg-BG: Инсталация и Настройки

en: Installing WP-Lister
bg-BG: Инсталиране на WP-Lister

en: International services
bg-BG: Международна Услуга

en: International shipping
bg-BG: Международна Доставка

en: Item Compatibility List
bg-BG: Списък със Съвместимости

en: Item ID
bg-BG: Продукт ID

en: Item settings
bg-BG: Настройки на Продукта

en: Items sold
bg-BG: Продадени продукта

en: Last change
bg-BG: Последна Промяна

en: Last modified
bg-BG: Последно променен

en: Leave this empty to use the short description as subtitle.
bg-BG: Оставете това поле празно, за да използвате кратко описание като Под-Заглавие.

en: Link handling
bg-BG: Обработка на връзка

en: Listing
bg-BG: Обява

en: Listing Duration
bg-BG: Времетраене на Обявата

en: Listing Templates
bg-BG: Дизайни на Обяви

en: Listing Type
bg-BG: Тип Обява

en: Listing items
bg-BG: Продукти с Обяви

en: Listing status
bg-BG: Състояние на Обявата

en: Listing subtitle
bg-BG: Под-Заглавие на Обявата

en: Listing title
bg-BG: Заглавие на Обявата

en: Listing updated.
bg-BG: Обявата беше обновена.

en: Listings
bg-BG: Обяви

en: Listings for product
bg-BG: Обяви за продукт

en: Local timezone
bg-BG: Локална Часова Зона

en: Location
bg-BG: Местоположение

en: Location and Taxes
bg-BG: Местоположение и Такси

en: Lock
bg-BG: Заключване

en: Lock listings
bg-BG: Заключи обявите

en: Log entry size limit
bg-BG: Размер на ограничението за влизане

en: Log to database
bg-BG: Влез в датабазатa

en: Log to logfile
bg-BG: Влез в лог файла

en: Logs
bg-BG: Дневник

en: Max. quantity
bg-BG: Максимално количество

en: Menu label
bg-BG: Меню Етикет

en: Message
bg-BG: Съобщение

en: Move to archive
bg-BG: Премести в архив

en: Name
bg-BG: Име

en: New
bg-BG: Ново

en: New Profile
bg-BG: Нов Профил

en: New Template
bg-BG: Нов Дизайн

en: New listing was prepared from product.
bg-BG: Новата Обява беше съставена от Продукт.

en: New orders created
bg-BG: Новите поръчки са създадени

en: New template created in folder:
bg-BG: Нов шаблон беше създаден в папка:

en: New transactions created
bg-BG: Новите Транзакции бяха създадени

en: Next scheduled update
bg-BG: Следващото планирано Обновление

en: No
bg-BG: Не

en: No profiles found.
bg-BG: Няма намерени профили.

en: No restocking fee
bg-BG: Няма Такса за Презаписване

en: Not on eBay
bg-BG: Не в eBay

en: Note: Foreign transactions for which no matching item ID could be found in WP-Lister's listings table were skipping during update.
bg-BG: Забележка: Чуждестранни транзакции, за които няма съвпадение на ID на продукта в листа с обяви на WP-Lister, бяха пропуснати по време на актуализация.

en: Note: eBay does not allow changing the listing type for already published items.
bg-BG: Забележка: eBay не позволява промяна на вида на обявата за вече публикувани продукти.

en: On eBay
bg-BG: В eBay

en: One-day services
bg-BG: Еднодневна Услуга

en: Open logfile viewer in new tab
bg-BG: Отвори лог файла в нов прозорец

en: Open preview in new tab
bg-BG: Отвори изгледа в нов прозорец

en: Order ID
bg-BG: ID на Поръчка

en: Orders
bg-BG: Поръчки

en: Orders failed to create
bg-BG: Има грешка при създаването на поръчките

en: Orders were loaded from eBay.
bg-BG: Поръчките бяха заредени от eBay.

en: Other options
bg-BG: Други опции

en: Other services
bg-BG: Други Услуги

en: Package
bg-BG: Опаковка

en: Package type
bg-BG: Тип Опаковка

en: Packaging and handling costs
bg-BG: Опаковане и Обработване струват

en: Payment Instructions
bg-BG: Инструкции на Плащане

en: Payment instructions
bg-BG: Инструкции на Плащане

en: Payment method
bg-BG: Метод на Плащане

en: Payment methods
bg-BG: Начин на Плащане

en: Pickup services
bg-BG: Лично Предаване Услуга

en: Please don't close this window until all tasks are completed.
bg-BG: Моля, не затваряйте този прозорец, докато всички задачи не са завършени.

en: Please select
bg-BG: Моля посочете

en: Please select a profile for the products shown below:
bg-BG: Моля, изберете профил за продуктите, показани по-долу:

en: Postal code
bg-BG: Пощенски Код

en: Prepare Listings
bg-BG: Подготви Обяви

en: Prepared
bg-BG: Подготвени

en: Preview
bg-BG: Преглед

en: Previous item IDs
bg-BG: Предишен Продукт ID

en: Price
bg-BG: Цена

en: Price / Start Price
bg-BG: Цена / Стартова Цена

en: Price / Start price
bg-BG: Цена / Стартова Цена

en: Primary eBay category
bg-BG: Основна eBay Категория

en: Private listing
bg-BG: Частна Обява

en: Product
bg-BG: Продукт

en: Product Gallery
bg-BG: Продуктова Галерия

en: Product ID
bg-BG: Продукт ID

en: Product and eBay listing were updated. <a href="%s">View Product</a>
bg-BG: Продукта и  eBay обявата бяха обновени. <a href="%s">Виж Продукт</a>

en: Profile
bg-BG: Профил

en: Profile description
bg-BG: Описание на Профила

en: Profile missing
bg-BG: Липсва Профил

en: Profile name
bg-BG: Профилно Име

en: Profile saved.
bg-BG: Профилът беше запазен.

en: Profiles
bg-BG: Профили

en: Profiles were re-applied to selected items.
bg-BG: Профилите бяха нанесени повторно на посочените продукти.

en: Publish
bg-BG: Публикуване

en: Publish all verified items
bg-BG: Публикувай всички проверени продукти

en: Publish all verified items on eBay.
bg-BG: Публикувай всички проверени продукти в eBay

en: Publish to eBay
bg-BG: Публикувай в eBay

en: Published
bg-BG: Публикувани

en: Quantity
bg-BG: Количество

en: Quantity Override
bg-BG: Презаписване на Количество

en: Re-apply profile
bg-BG: Нанеси отново профил

en: Re-list ended items
bg-BG: Прелубликувай завършилите продукти

en: Refund option
bg-BG: Опция за Възстановяване на Плащане

en: Relist
bg-BG: Препубликуване

en: Replace the default text according to your requirements and save your template to continue.
bg-BG: Заменете текста по подразбиране според Вашите изисквания и запазете дизайна, за да продължите.

en: Request
bg-BG: Поискване

en: Reserve Price
bg-BG: Резервирана Цена

en: Ressources
bg-BG: Източници

en: Restocking fee
bg-BG: Такса за Презаписване

en: Return Policy
bg-BG: Политика на Връщане

en: Returns description
bg-BG: Описание за Връщане на Продукти

en: Returns within
bg-BG: Връщане в рамките на

en: Revise
bg-BG: Преразглеждане

en: Revise all changed items
bg-BG: Преразгледай всички променени продукти

en: Revise all changed items on eBay.
bg-BG: Преразглеждане на всички променени продукти в eBay.

en: Revise eBay listing when updating the product
bg-BG: Преразгледай eBay обявата при актуализиране на продукта

en: Revise inventory on update
bg-BG: Преразгледай наличността при обновяване

en: Revise items
bg-BG: Преразгледай продуктите

en: Revise listing on update
bg-BG: Преразгледай обявата при обновяване

en: Roles and Capabilities
bg-BG: Роли и Възможности

en: Sandbox enabled
bg-BG: Sandbox е включен

en: Save Settings
bg-BG: Запази Настройки

en: Save listing
bg-BG: Запази Обява

en: Save profile
bg-BG: Запази Профил

en: Save template
bg-BG: Запази Дизайн

en: Score
bg-BG: Оценка

en: Screencasts
bg-BG: Скрийнкастове

en: Search
bg-BG: Търсене

en: Secondary eBay category
bg-BG: Допълнителна eBay Категория

en: Select another profile
bg-BG: Избери друг профил

en: Select default category
bg-BG: Изберете категория по подразбиране

en: Select if you want the listing preview open in a new tab by default.
bg-BG: Изберете, ако искате Визуализацията на обявата да се отваря в нов прозорец по подразбиране.

en: Select the editor you want to use to edit listing templates.
bg-BG: Изберете редактора, който искате да използвате, за да редактира списъка с шаблони.

en: Select your local timezone.
bg-BG: Изберете Вашата Часова Зона.

en: Selected items were archived.
bg-BG: Избраните Продукти бяха архивирани.

en: Selected items were locked.
bg-BG: Избраните Продукти бяха заключени.

en: Selected items were published on eBay.
bg-BG: Избраните Продукти бяха публикувани в eBay.

en: Selected items were re-listed on eBay.
bg-BG: Избраните Продукти бяха препубликувани в eBay.

en: Selected items were removed.
bg-BG: Избраните Продукти бяха премахнати.

en: Selected items were revised on eBay.
bg-BG: Избраните Продукти бяха преразгледани в eBay.

en: Selected items were unlocked.
bg-BG: Избраните Продукти бяха отключени.

en: Selected items were updated from eBay.
bg-BG: Избраните Продукти бяха актуализирани от eBay.

en: Selected items were verified with eBay.
bg-BG: Избраните Продукти бяха проверени от eBay.

en: Selected listings were ended.
bg-BG: Избраните Обяви свършиха.

en: Selected transactions were updated from eBay.
bg-BG: Избраните транзакции бяха актуализирани от eBay.

en: Seller
bg-BG: Продавач

en: Send to support
bg-BG: Изпратете на поддръжка

en: Settings
bg-BG: Настройки

en: Settings saved.
bg-BG: Настройките бяха запазени.

en: Settings updated.
bg-BG: Настройките бяха обновени.

en: Setup
bg-BG: Настройки

en: Ship to locations
bg-BG: Изпрати до местоположения

en: Shipping Options
bg-BG: Опции за Доставка

en: Shipping cost paid by
bg-BG: Цена за Доставка, платена от

en: Shipping discount profile
bg-BG: Спедиторски профил за отстъпки

en: Shipping service
bg-BG: Спедиторска Услуга

en: Shortcode processing
bg-BG: Shortcode обработка

en: Show cURL debug info
bg-BG: Покажи cURL debug информация

en: Show details
bg-BG: Покажи детайли

en: Show eBay Item Compatibility List as new tab on single product page.
bg-BG: Покажи eBay списъка за съвместимост, като нов раздел на продуктoвата страница.

en: Since WordPress only checks twice a day for plugin updates, it might be neccessary to force an immediate update check if you want to install an update which was released within the last hours.
bg-BG: Тъй като WordPress проверява само два пъти на ден за плъгин актуализации, може да бъде необходимо принудително да се проверява за актуализации, ако искате да инсталирате актуализация, която бе представена в рамките на последните часове.

en: Since the updater runs in the background, it might take a little while before new updates appear.
bg-BG: Тъй като програмата за обновяване работи във фонов режим, тя може да отнеме малко повече време, преди да се появят нови актуализации.

en: Site
bg-BG: Сайт

en: Sold
bg-BG: Продадено

en: Some items could not be published.
bg-BG: Някои от продуктите не бяха публикувани.

en: Sort order
bg-BG: Ред на Сортиране

en: Specifically you are not allowed to advertise products that you list on eBay by linking to their product pages on your site.
bg-BG: Конкретно не ви е позволено да рекламирате продуктите, които вие публикувате в eBay, като ги свържете с техните продуктовите страници на вашия сайт.

en: Standard services
bg-BG: Стандартна Услуга

en: Starting bid
bg-BG: Стартова цена

en: Status
bg-BG: Статут

en: Store
bg-BG: Магазин

en: Store categories
bg-BG: Магазинни Категории

en: Store category
bg-BG: Магазинна Категория

en: Strikethrough price
bg-BG: Зачеркната цена

en: Successful
bg-BG: Успешно

en: Tax rate (VAT)
bg-BG: Такса (VAT)

en: Taxes
bg-BG: Такси

en: Template
bg-BG: Шаблон

en: Template Options
bg-BG: Опции на Дизайна

en: Template description is only for internal use.
bg-BG: Описанието на Дизайна е само за вътрешни нужди.

en: Template missing
bg-BG: Липсва Шаблон

en: Template saved.
bg-BG: Шаблонът беше запазен.

en: Template settings
bg-BG: Настройки на Дизайна

en: Templates
bg-BG: Шаблони

en: Test connection to eBay API
bg-BG: Тествай свързването с eBay API

en: Test eBay connection
bg-BG: Тествай свързване с eBay

en: Thank you for listing with %s
bg-BG: Благодарим Ви, че публикувате с %s

en: The final step: create your first listing profile.
bg-BG: Финална Стъпка: създайте Вашия първи профил за публикуване на обяви.

en: The maximum number of business days a seller commits to for shipping an item to domestic buyers after receiving a cleared payment.
bg-BG: Максималният брой работни дни, за които Продавачът се задължава да изпрати продукта до купувача, след получаване на плащане.

en: The optional Buy Now Price is only used for auction style listings. It has no effect on fixed price listings.
bg-BG: Опционалната Купи Сега Жена се използва само за търг стил обява. Това не оказва влияние върху обяви с фиксирани цени.

en: There are %s prepared, %s verified and %s published items using this profile.
bg-BG: Има %s подготвени, %s проверени и %s публикувани продукта, използващи този профил.

en: There are %s prepared, %s verified and %s published items using this template.
bg-BG: Има %s подготвени, %s проверени и %s публикувани обяви с този дизайн.

en: There was a problem while extracting the archive:
bg-BG: Имаше проблем при извличане от архива:

en: There was a problem while processing your upload.
bg-BG: Имаше проблем при обработката на качването на файловете.

en: There were some problems relisting your items.
bg-BG: Имаше проблеми при препубликуването на вашите Продукти.

en: There were some problems revising your items.
bg-BG: Имаше проблеми при преразглеждането на вашите Продукти.

en: There were some problems verifying your items.
bg-BG: Имаше проблеми при проверката на вашите Продукти.

en: These variations will be listed as a single item.
bg-BG: Тези вариации ще бъдат публикувани като отделен продукт.

en: This field should only be used to further clarify the condition of used items.
bg-BG: Това поле трябва да се използва само за по-нататъшно изясняване на състоянието на използваните продукти.

en: This includes shipping options, payment methods, your custom store categories as well as the whole eBay category tree, which might take a while.
bg-BG: Това включва опции за доставка, методи на плащане, вашите потребителски продуктови категории, както и цялоло категорийно дърво на eBay, което може да отнеме известно време.

en: This is not a leaf category
bg-BG: Това не е категорийна листа

en: This item has been ended.
bg-BG: Тази продукт е бил приключил.

en: This item is currently on auction and will end in %s
bg-BG: Този продукт в момента е на търг и ще приключи в %s

en: This item is currently on auction on eBay.
bg-BG: Този продукт в момента е на търг в eBay.

en: This page contains some advanced options for special use cases.
bg-BG: Тази страница съдържа някои допълнителни опции за специални случаи на употреба.

en: This page contains some special options intended for developers and debugging.
bg-BG: Тази страница съдържа някои специални възможности, предназначени за разработчици и отстраняване на грешки.

en: This product was imported
bg-BG: Този продукт беше импортиран

en: This setting is just a workaround. You should consider moving to a proper hosting provider instead.
bg-BG: Тази настройка е само временно решение. Трябва да помислите за преместване в друг доставчик на хостинг услуги, вместо това.

en: This will have no effect on product variations.
bg-BG: Това няма да има ефект върху вариациите на продукта.

en: This will load available categories, shipping services, payment options and your custom store categories from eBay
bg-BG: Това ще зареди наличните категории, спедиторски услуги, опции за плащане и вашите потребителски категории от eBay

en: Time
bg-BG: Време

en: Timespan
bg-BG: Обхващани Години

en: Title
bg-BG: Заглавие

en: Title and Subtitle
bg-BG: Заглавие и Под-Заглавие

en: Title prefix
bg-BG: Префикс на Заглавието

en: Title suffix
bg-BG: Суфикс на Заглавието

en: To complete the setup procedure go to %s and follow the instructions.
bg-BG: За да завършите процедурата по настройване, моля отидете на %s и следвайте инструкциите.

en: To create your first listing template click on %s.
bg-BG: За да създадете Вашия първи дизайн на обява, моля натиснете на %s.

en: To remove your listing templates as well, please delete the folder <code>wp-content/uploads/wp-lister/templates/</code>.
bg-BG: За да премахнете вашия списък с дизайни на обяви, какъвто е, моля изтрийте папката <code>wp-content/uploads/wp-lister/templates/</code>.

en: Tools
bg-BG: Инструменти

en: Total
bg-BG: Общо

en: Transaction ID
bg-BG: Транзакция ID

en: Transactions
bg-BG: Транзакции

en: Transactions failed to create
bg-BG: Възникна грешка при създаване на Транзакция

en: Transactions were loaded from eBay.
bg-BG: Транзакциите бяха заредени от eBay.

en: Try again
bg-BG: Опитай отново

en: Tutorial
bg-BG: Урок

en: Type
bg-BG: Тип

en: Uninstall
bg-BG: Деинсталиране

en: Uninstall on deactivation
bg-BG: Деинсталирай при деактивиране

en: Unknown
bg-BG: Неизвестни

en: Unknown category ID
bg-BG: Непозната Kатегория ID

en: Unlock
bg-BG: Отключване

en: Unlock listings
bg-BG: Отключи обявите

en: Update
bg-BG: Обнови

en: Update DB
bg-BG: Обнови DB

en: Update Schedule
bg-BG: Обновяване на Разписание

en: Update account details from eBay
bg-BG: Обнови детайли по акаунта от eBay

en: Update advanced settings
bg-BG: Обнови разширените настройки

en: Update all published items
bg-BG: Обнови всички публикувани продукти

en: Update all published items from eBay.
bg-BG: Обнови всички публикувани продукти от eBay.

en: Update eBay data
bg-BG: Обновете eBay информация

en: Update from eBay
bg-BG: Обнови от eBay

en: Update interval
bg-BG: Интервал на обновяване

en: Update orders
bg-BG: Обнови Поръчки

en: Update recent orders from eBay.
bg-BG: Обнове последните поръчки от eBay.

en: Update recent sites from eBay.
bg-BG: Обнови скорошни сайтове от eBay.

en: Update recent transactions from eBay.
bg-BG: Обнови скорошните транзакции от eBay.

en: Update selected orders from eBay
bg-BG: Обновяване на избраните поръчки от eBay

en: Update sites
bg-BG: Обнови сайтове

en: Update transaction from eBay
bg-BG: Обнови транзакции от eBay

en: Update transactions
bg-BG: Обнови транзакции

en: Update user details
bg-BG: Обнови потребителски детайли

en: Updates
bg-BG: Обновления

en: Upload
bg-BG: Качване

en: Upload existing template
bg-BG: Качи съществуваш дизайн

en: Use Calculated Domestic and Flat International Shipping
bg-BG: Използвайте Изчислена Вътрешна и Flat Международна Доставка

en: Use Calculated Shipping
bg-BG: Използвайте Изчислена Доставка

en: Use Flat Domestic and Calculated International Shipping
bg-BG: Използвайте Flat Вътрешна и Изчислена Международна Доставка

en: Use Flat Shipping
bg-BG: Използвайте Flat Доставка

en: Use Freight Shipping
bg-BG: Използвайте Товарна Доставка

en: Use SKU as UPC
bg-BG: Използвай SKU като UPC

en: Use this to make additional item conditions available in your profile.
bg-BG: Използвайте това, за да направите допълнителни полета за наличните състояния на продукта в профила ви.

en: Used
bg-BG: Използвано

en: User
bg-BG: Потребител

en: User ID
bg-BG: Потребителско ID

en: User Interface
bg-BG: Потребителски Интерфейс

en: Variation mode
bg-BG: Режим на Вариации

en: Variations
bg-BG: Вариации

en: Verified
bg-BG: Проверени

en: Verify
bg-BG: Проверка

en: Verify all prepared items
bg-BG: Провери всички подготвени продукти

en: Verify all prepared items with eBay and get listing fees.
bg-BG: Проверете всички приготвени продукти с eBay и получете всички такси по обявите.

en: Verify all selected items with eBay now.
bg-BG: Проверете всички избрани продукти с eBay сега.

en: Verify with eBay
bg-BG: Провери с eBay

en: Version
bg-BG: Версия

en: View Logfile
bg-BG: Виж Лог Файла

en: View Order
bg-BG: Виж Поръчка

en: View debug log
bg-BG: Виж дебъг лога

en: View details
bg-BG: Виж детайли

en: View item on eBay
bg-BG: Виж продукта в eBay

en: View on eBay
bg-BG: Виж в eBay

en: View transactions
bg-BG: Виж транзакции

en: WP-Lister Network Sites
bg-BG: WP-Lister Сайтове

en: WP-Lister is not linked to your eBay account yet.
bg-BG: WP-Lister не е насочен към вашия eBay акаунт все още.

en: WP-Lister was activated on the selected sites.
bg-BG: WP-Lister беше активиран на посочените сайтове.

en: WP-Lister was deactivated on the selected sites.
bg-BG: WP-Lister беше деактивиран на посочените сайтове.

en: WP-Lister was installed from scratch on the selected sites.
bg-BG: WP-Lister беше инсталиран на посочените сайтове.

en: WP-Lister was installed on the selected sites.
bg-BG: WP-Lister беше инсталиран на посочените сайтове.

en: WP-Lister was uninstalled on the selected sites.
bg-BG: WP-Lister беше деинсталиран на посочените сайтове.

en: Warning: Calculated shipping is currently only available on eBay US, Canada and Australia.
bg-BG: Внимание: Изчисляване на Доставката в момента е достъпно само в eBay САЩ, Канада и Австралия.

en: Will be truncated after 55 characters.
bg-BG: Ще бъде пресечено в 55 символа.

en: Yes
bg-BG: Да

en: Yes, I know what I am doing.
bg-BG: Да, знам какво правя.

en: You are ready now to list your first items.
bg-BG: Вие сте готови сега, да публикувате Вашите обяви.

en: You can find the theme files in this folder:
bg-BG: Можете да откриете файловете на дизайна в тази папка:

en: You can use a subset of the available listing shortcodes in title prefix and suffix.
bg-BG: Можете да използвате подмножество на наличните кратки кодове за вписване в заглавния префикс и суфикс.

en: You can visit your WordPress Updates now.
bg-BG: Можете да посетите WordPress Updates сега.

en: You have not linked WP-Lister to your eBay account yet.
bg-BG: Все още не сте свързали WP-Lister с Вашия eBay профил.

en: You need to select at least one item from the list below in order to use bulk actions.
bg-BG: Трябва да посочите поне един продукт от листа по - долу, за да може да използвате общата редакция.

en: You should set the category first.
bg-BG: Трябва първо да посочите категорията.

en: Your Email
bg-BG: Вашият Email

en: Your Message
bg-BG: Вашето Съобщение

en: Your Name
bg-BG: Вашето Име

en: Your UserID is
bg-BG: Вашият UserID е

en: Your changes to this item will only be updated on eBay when you revise this item.
bg-BG: Вашите промени в този продукт ще бъдат актуализирани в eBay, когато се преразгледа тoзи продукт.

en: Your changes were updated on eBay.
bg-BG: Вашите Промени бяха обновени в eBay.

en: Your listing template was uploaded and installed.
bg-BG: Вашата обява шаблон беше качена и инсталирана.

en: Your token will expire on
bg-BG: Вашият token ще изтече на

en: about {0} remaining
bg-BG: около {0} оставащи

en: allow all links
bg-BG: позволи всички линкове

en: apply product tax
bg-BG: прилагат продуктова такса

en: archived
bg-BG: архивиран

en: auto sync
bg-BG: автосинхронизация

en: bids
bg-BG: наддавания

en: changed
bg-BG: променен

en: custom qty
bg-BG: друго кол.

en: daily
bg-BG: дневно

en: days
bg-BG: дни

en: disabled
bg-BG: изключено

en: duplicated
bg-BG: копиран

en: eBay Item ID
bg-BG: eBay Продукт ID

en: eBay Options
bg-BG: eBay Опции

en: eBay Shipping Options
bg-BG: eBay Опции на Доставка

en: eBay Store category
bg-BG: eBay Магазинна Категория

en: eBay categories
bg-BG: eBay Категории

en: eBay category
bg-BG: eBay Категория

en: eBay listing is
bg-BG: eBay обява е

en: eBay shipping services
bg-BG: eBays Спедиторски Услуги

en: enabled
bg-BG: включено

en: ended
bg-BG: завършил

en: estimating time left
bg-BG: оставащо време

en: fetching list of tasks
bg-BG: извличане на списък от задачи

en: finishing up
bg-BG: завършване

en: fixed tax rate
bg-BG: фиксирани такси

en: flatten variations
bg-BG: изравнени вариации

en: from %s to %s
bg-BG: от %s до %s

en: full
bg-BG: пълно

en: hourly
bg-BG: почасово

en: imported
bg-BG: вмъкнат

en: in description and listing template
bg-BG: в описанието и дизайна на обявата

en: large
bg-BG: голяма

en: list as variations
bg-BG: публикувай като вариации

en: manually
bg-BG: ръчно

en: month
bg-BG: месец

en: no discount profile
bg-BG: няма профил за отстъпки

en: no logfile
bg-BG: няма лог файл

en: no taxes
bg-BG: няма такси

en: no timezone selected
bg-BG: няма избрана часова зона

en: none
bg-BG: без

en: not installed
bg-BG: не е инсталирано

en: off
bg-BG: изкл

en: only in product description
bg-BG: само в продуктовото описание

en: orders were updated from eBay.
bg-BG: поръчки бяха актуализирани от eBay.

en: percent
bg-BG: процент

en: prepared
bg-BG: подготвен

en: processing {0} of {1}
bg-BG: обработване на {0} от {1}

en: published
bg-BG: публикуван

en: relisted
bg-BG: препубликуван

en: remove
bg-BG: премахни

en: remove all links from description
bg-BG: премахни всички линкове от описанието

en: revise this item when saving
bg-BG: преразгледай този продукт при запазване

en: select
bg-BG: избери

en: selected
bg-BG: избран

en: show details
bg-BG: покажи детайли

en: sold
bg-BG: продаден

en: the last %s days
bg-BG: последните %s дни

en: update %s ended items
bg-BG: обнови %s изтекли продукта

en: update %s prepared items
bg-BG: обнови %s подготвени продукта

en: update %s published items
bg-BG: обнови %s публикувани продукта

en: update %s verified items
bg-BG: обнови %s проверени продукта

en: use Sales Tax Table
bg-BG: използвай Таблица на Таксите за Продажби

en: use attached images if no Gallery found
bg-BG: използвай прикачените картинки, ако няма намерена Галерия

en: verified
bg-BG: проверен

en: view updates
bg-BG: виж обновления

en: visit store
bg-BG: Посети магазин
