WP-Lister for eBay v1.1.6.12 - en to lv-LV translation catalogue (347 entries)

en: %s prepared items updated.
lv-LV: %s saglabātās preces atjaunotas.

en: %s published items changed.
lv-LV: %s publicētās preces izlabotas.

en: %s published items marked as changed.
lv-LV: %s nopublicētās preces atzīmētas kā nomainītas.

en: %s verified items updated.
lv-LV: %s pārbaudītās preces atjaunotas.

en: Account Details
lv-LV: Konta detaļas

en: Action
lv-LV: Darbība

en: Activate
lv-LV: Aktivizēt

en: Add New
lv-LV: Pievienot jaunu

en: Add New Profile
lv-LV: Pievienot jaunu profilu

en: Add domestic shipping option
lv-LV: Pievienot piegādes iespēju

en: Add international shipping option
lv-LV: Pievienot starptautiskās piegādes iespēju

en: Add payment method
lv-LV: Pievienot apmaksas metodi

en: Additional details about this error
lv-LV: Papildus detaļas par šo kļūdu

en: Additional items cost
lv-LV: Papildus preces izmaksas

en: After linking WP-Lister with your eBay account, click here to fetch your token
lv-LV: Kad būsiet sasaistījis WP-Lister ar savu eBay kontu, spiediet šeit, lai noķertu savu marķieri (token)

en: All
lv-LV: Visi

en: Apply Profile
lv-LV: Pielietot profilu

en: Are you sure you want to delete this item?.
lv-LV: Vai tiešām vēlaties dzēst šo preci?.

en: Auction
lv-LV: Izsole

en: Available conditions may vary for different categories.
lv-LV: Pieejamie nosacījumi var atšķirties dažām kategorijām.

en: Before creating your first profile, we need to download certain information which are specific to the eBay site you selected.
lv-LV: Pirms mēs izveidojam jūsu profilu mums nepieciešams lejupielādēt informāciju no jums norādītā eBay konta.

en: Begin the setup
lv-LV: Sākt uzstādīšanu

en: Buy Now Price
lv-LV: Pirkt tagad cena

en: Buyer ID
lv-LV: Pircēja ID

en: Categories mapping updated.
lv-LV: Kategoriju kartēšana atjaunota.

en: Category
lv-LV: Kategorija

en: Changed
lv-LV: Nomainīts

en: Check availability of CURL php extension and show phpinfo()
lv-LV: Pārbaudīt CURL php extension pieejamību un parādīt phpinfo()

en: Check for updates was initiated.
lv-LV: Pārbaude uz atjauninājumiem tika uzsākta.

en: Choose a listing profile
lv-LV: Izvēlieties saraksta (reģistrācijai) profilu

en: Click "Connect with eBay" to sign in to eBay and grant access for WP-Lister
lv-LV: Klikšķiniet "Savienoties ar eBay" , lai ielogoties eBay kontā un piešķirtu atļauju WP-Lister

en: Click on %s and start defining your listing options.<br>After saving your profile, visit your Products page and select the products to list on eBay.
lv-LV: Spiediet uz %s un sāciet definēt jūsu saraksta iestatījumus.<br>Pēc saglabāšanas apmeklējiet savu preču lapu un norādiet, kuras preces vēlaties, lai parādās jūsu eBay.

en: Click to remove this listing
lv-LV: Spiediet šeit, lai noņmtu no saraksta

en: Close window
lv-LV: Aizvērt logu

en: Complete
lv-LV: Pabeigts

en: Condition
lv-LV: Stāvoklis

en: Country
lv-LV: Valsts

en: Create Order
lv-LV: Izveidot pasūtījumu

en: Create a default listing template.
lv-LV: Izveidot noklusējuma veidni.

en: Create new template
lv-LV: Izveidot jaunu veidni

en: Created at
lv-LV: Izveidots

en: Currency
lv-LV: Valūta

en: Custom subtitle
lv-LV: Papildus apakšvirsraksts

en: DB Version
lv-LV: DB versija

en: Date
lv-LV: Datums

en: Date created
lv-LV: Izveidots

en: Days
lv-LV: Dienas

en: Deactivate
lv-LV: Deaktivizēt

en: Debug options
lv-LV: Debug iespējas

en: Default
lv-LV: Pēc noklusējuma

en: Default category
lv-LV: Kategorija pēc noklusējuma

en: Delete
lv-LV: Izdzēst

en: Delete listings
lv-LV: Izdzēst sarakstu

en: Description
lv-LV: Apraksts

en: Destination
lv-LV: Galamērķis

en: Details
lv-LV: Detaļas

en: Developer options
lv-LV: Izstrādātāja iespējas

en: Documentation
lv-LV: Dokumentācija

en: Download
lv-LV: Lejupielādēt

en: Duplicate
lv-LV: Duplicēt

en: Duplicate Template
lv-LV: Duplicēt veidni

en: Duration
lv-LV: Ilgums

en: Economy services
lv-LV: Ekonomiskie pakalpojumi

en: Edit
lv-LV: Labot

en: Edit Listing
lv-LV: Labot sarakstu

en: Edit Profile
lv-LV: Labot profilu

en: Edit Template
lv-LV: Labot veidni

en: Enable this if you want to use WordPress shortcodes in your product description or your listing template.
lv-LV: Aktivizēt šo, ja jūs vēlaties izmantot WordPress īskodus jūsu produkta aprakstos vai saraksta veidnēs.

en: Enable to completely remove listings, transactions and settings when deactivating the plugin.
lv-LV: Ieslēgt, lai pilnībā noņemtu sarakstus, darījumus un iestatījumus, kad spraudnis tiek deaktivēts.

en: Enable to log all communication with eBay to the database.
lv-LV: Iespējot, lai rakstīt logus, kad sazinās ar eBay datu bāzi.

en: Enable to update listings and transactions using WP-Cron.
lv-LV: Ieslēgt, lai atjauninātu sarakstus un darījumus, izmantojot WP-Cron.

en: End Listing
lv-LV: Pabeigt sarakstu

en: End listings
lv-LV: Pabeigt sarakstu

en: Ended
lv-LV: Beidzies

en: Ends at
lv-LV: Beidzas

en: Example
lv-LV: Piemērs

en: Existing transactions updated
lv-LV: Esošais darījums atjaunots

en: Expedited services
lv-LV: Paātrinātie pakalpojumi

en: FAQ
lv-LV: BUJ

en: Fees
lv-LV: Maksas

en: Fetch eBay Token
lv-LV: Noķert eBay marķieri (token)

en: First item cost
lv-LV: Pirmās preces izmaksas

en: Fixed Price
lv-LV: Fiksēta cena

en: Fixed price (199), percent (+10% / -10%) or fixed change (+5 / -5)
lv-LV: Fiksēta cena (199), procenti (+10% / -10%) vai fiksēta maiņa (+5 / -5)

en: Folder
lv-LV: Folderis

en: Force update check
lv-LV: Piespiedu atjauninājumu pārbaude

en: Foreign transactions skipped
lv-LV: Ārzemju darījums izlaists

en: GTC listings will be charged every 30 days.
lv-LV: Par GTC sarakstiem būs jāmaksā reizi 30 dienās.

en: Gallery image
lv-LV: Galerijas attēls

en: General eBay settings
lv-LV: Vispārīgie eBay iestatījumi

en: Get token expiration date
lv-LV: Saņemt atgādinājumu par derīguma termiņa beigām

en: Global Shipping
lv-LV: Globālā piegāde

en: Good Till Canceled
lv-LV: Labs līdz atcelts

en: Handling time
lv-LV: Pārkraušanas laiks

en: Help
lv-LV: Palīdzība

en: Helpful links
lv-LV: Noderīgas saites

en: Hide duplicates warning
lv-LV: Paslēpt dublikātos brīdinājumus

en: Image
lv-LV: Attēls

en: Images
lv-LV: Attēli

en: InComplete
lv-LV: Nepabeigts

en: Information
lv-LV: Informācija

en: Install
lv-LV: Uzinstalēt

en: Installation and Setup
lv-LV: Instalācija un uzstādīšana

en: Installing WP-Lister
lv-LV: Instalējam WP-Lister

en: International services
lv-LV: Starptautiskie pakalpojumi

en: International shipping
lv-LV: Starptautiskā piegāde

en: Item ID
lv-LV: Preces ID

en: Item settings
lv-LV: Preces iestatījumi

en: Items sold
lv-LV: Preces pārdotas

en: Last change
lv-LV: Pēdējās izmaiņas

en: Last modified
lv-LV: Pēdējās izmaiņas

en: Leave this empty to use the short description as subtitle.
lv-LV: Atstājiet šo lauku tukšu, lai izmantotu īso aprakstu, kā apakšvirsrakstu.

en: Link handling
lv-LV: Saites apstrāde

en: Listing
lv-LV: Saraksts

en: Listing Templates
lv-LV: Saraksta veidnes

en: Listing items
lv-LV: Saraksta preces

en: Listing status
lv-LV: Sarakstu statuss

en: Listing updated.
lv-LV: Saraksts atjaunots.

en: Listings
lv-LV: Saraksti

en: Listings for product
lv-LV: Produktu saraksts

en: Location
lv-LV: Atrašanās vieta

en: Location and Taxes
lv-LV: Atrašanās vieta un nodokļi

en: Log to database
lv-LV: Pieslēgties datu bāzei

en: Log to logfile
lv-LV: Ielogoties uz logu failu (logfile)

en: Logs
lv-LV: Logi

en: Name
lv-LV: Vārds

en: New
lv-LV: Jauns

en: New Profile
lv-LV: Jauns profils

en: New Template
lv-LV: Jauna veidne

en: New transactions created
lv-LV: Jauns darījums izveidots

en: Next scheduled update
lv-LV: Nākamais plānotais atjauninājums

en: No
lv-LV: Nē

en: No profiles found.
lv-LV: Profils netika atrasts.

en: Note: Foreign transactions for which no matching item ID could be found in WP-Lister's listings table were skipping during update.
lv-LV: Piezīme: Ārzemju darījumi, kuriem netika atrasti sakrītoši preces ID WP lister sarakstu tabulā tika izlaisti pie atjaunošanās,

en: Note: eBay does not allow changing the listing type for already published items.
lv-LV: Piezīme: eBay neatļauj mainīt saraksta tipu publicētām precēm.

en: One-day services
lv-LV: Vienas dienas pakalpojumi

en: Open logfile viewer in new tab
lv-LV: Atvērt logu faila pārlūku jaunā tabā

en: Other options
lv-LV: Citas opcijas

en: Other services
lv-LV: Citi pakalpojumi

en: Payment method
lv-LV: Apmaksas veids

en: Payment methods
lv-LV: Apmaksas metodes

en: Pickup services
lv-LV: Saņemšanas pakalpojumi

en: Please don't close this window until all tasks are completed.
lv-LV: Lūdzu neaizveriet šo logu, līdz visi uzdevumi nav pabeigti.

en: Please select
lv-LV: Lūdzu, izvēlieties

en: Please select a profile for the products shown below:
lv-LV: Lūdzu, izvēlieties profilu produktiem, kas norādīti zemāk:

en: Postal code
lv-LV: Pasta indekss

en: Prepare Listings
lv-LV: Sagatavot sarakstu

en: Prepared
lv-LV: Sagatavots

en: Preview
lv-LV: Apskatīt

en: Price
lv-LV: Cena

en: Price / Start price
lv-LV: Cena / Sākumcena

en: Private listing
lv-LV: Privātais saraksts

en: Product ID
lv-LV: Produkta ID

en: Profile
lv-LV: Profils

en: Profile description
lv-LV: Profila apraksts

en: Profile name
lv-LV: Profila nosaukums

en: Profile saved.
lv-LV: Profils saglabāts.

en: Profiles
lv-LV: Profils

en: Profiles were re-applied to selected items.
lv-LV: Profils tika atjaunots atzīmētajām precēm.

en: Publish
lv-LV: Publicēt

en: Publish all verified items
lv-LV: Publicēt visas pārbaudītās preces

en: Publish all verified items on eBay.
lv-LV: Publicēt visus pārbaudītos produktus eBay.

en: Publish to eBay
lv-LV: Publicēt eBay

en: Published
lv-LV: Publicēts

en: Quantity
lv-LV: Skaits

en: Re-apply profile
lv-LV: Atjaunot profilu

en: Re-list ended items
lv-LV: Atjaunot pabeigtās preces

en: Relist
lv-LV: Atjaunot sarakstu

en: Replace the default text according to your requirements and save your template to continue.
lv-LV: Aizstājiet noklusējuma tekstu pēc jūsu vajadzībām un saglabājiet veidni, lai turpinātu.

en: Request
lv-LV: Pieprasīt

en: Ressources
lv-LV: Sakari

en: Returns description
lv-LV: Atgriešanas apraksts

en: Returns within
lv-LV: Atgriešana ietvaros

en: Revise
lv-LV: Mainīt

en: Revise all changed items
lv-LV: Pārskatīt visas mainīgās preces

en: Revise all changed items on eBay.
lv-LV: Pārskatīt visas mainīgās preces no eBay.

en: Revise items
lv-LV: Pārskatīt preces

en: Sandbox enabled
lv-LV: Sandbox atļauts

en: Save Settings
lv-LV: Saglabāt iestatījumus

en: Save listing
lv-LV: Saglabāt sarakstu

en: Save profile
lv-LV: Saglabāt profilu

en: Save template
lv-LV: Saglabāt veidni

en: Score
lv-LV: Punktu skaits

en: Screencasts
lv-LV: Ekrāna veidojums

en: Select another profile
lv-LV: Izvēlēties citu profilu

en: Select default category
lv-LV: Izvēlēties noklusējuma kategoriju

en: Selected items were published on eBay.
lv-LV: Norādītās preces tika publicētas eBay.

en: Selected items were re-listed on eBay.
lv-LV: Atzīmētās preces tika atjaunotas eBay.

en: Selected items were removed.
lv-LV: Atzīmētās preces tika izdzēstas.

en: Selected items were revised on eBay.
lv-LV: Norādītās preces tika pārskatītas eBay.

en: Selected items were updated from eBay.
lv-LV: Atzīmētās preces tika atjaunotas eBay.

en: Selected items were verified with eBay.
lv-LV: Norādītās preces tika apstiprinātas eBay.

en: Selected listings were ended.
lv-LV: Norādītais saraksts tika pārtraukts.

en: Selected transactions were updated from eBay.
lv-LV: Izvēlētie darījumi tika atjaunoti no eBay.

en: Send to support
lv-LV: Nosūtīt suportam

en: Settings
lv-LV: Iestatījumi

en: Settings saved.
lv-LV: Iestatījumi saglabāti.

en: Settings updated.
lv-LV: Iestatījumi atjaunoti.

en: Setup
lv-LV: Iestatījumi

en: Shipping Options
lv-LV: Piegādes opcijas

en: Shipping service
lv-LV: Piegādes serviss

en: Shortcode processing
lv-LV: Īso kodu apstrāde

en: Show details
lv-LV: Parādīt detaļas

en: Since WordPress only checks twice a day for plugin updates, it might be neccessary to force an immediate update check if you want to install an update which was released within the last hours.
lv-LV: Sakarā ar to, ka WordPress tikai pārbauda 2 dienā spraudņu atjauninājumus, var būt nepieciešams veikt piespiedu atjauninājumu pārbaudi, ja jūs vēlaties uzinstalēt un atjaunināt jaunākos atjauninājumus, ka ir tikuši atjaunināti tuvāko stundu laikā.

en: Since the updater runs in the background, it might take a little while before new updates appear.
lv-LV: Tākā atjaunotājs darbojas fonā, tas var nedaudz aizņemt laika pirms jaunie atjauninājumi parādīsies.

en: Site
lv-LV: Lapa

en: Sold
lv-LV: Pārdots

en: Some items could not be published.
lv-LV: Dažas preces netika publicētas.

en: Specifically you are not allowed to advertise products that you list on eBay by linking to their product pages on your site.
lv-LV: Jums nav atļauts reklamēt produktus, kurus ievietojat eBay, kas norādītu saiti no eBay uz jūsu mājas lapu.

en: Standard services
lv-LV: Standarta pakalpojumi

en: Store
lv-LV: Veikals

en: Store categories
lv-LV: Veikala kategorijas

en: Store category
lv-LV: Veikala kategorija

en: Taxes
lv-LV: Nodokļi

en: Template
lv-LV: Veidne

en: Template description is only for internal use.
lv-LV: Veidnes apraksts ir tikai iekšējai lietošanai.

en: Template saved.
lv-LV: Veidne saglabāta.

en: Template settings
lv-LV: Veidnes iestatījumi

en: Templates
lv-LV: Veidnes

en: Test connection to eBay API
lv-LV: Pārbaudīt savienojum ar eBay API (notestēt)

en: Test eBay connection
lv-LV: Pārbaudīt eBay savienojumu

en: Thank you for listing with %s
lv-LV: Paldies, ka lietojat %s

en: The final step: create your first listing profile.
lv-LV: Pēdējais solis: izveidojiet savu pirmo reģistrācijas profilu.

en: The maximum number of business days a seller commits to for shipping an item to domestic buyers after receiving a cleared payment.
lv-LV: Maksimālais darba dienu skaits, ko pārdevējs apņemas piegādāt preci vietējam pircējam no brīža, kad ir saņemta apmaksa par preci.

en: There are %s prepared, %s verified and %s published items using this profile.
lv-LV: Patreiz ir %s sagatavotas, %s pārbaudītas un %s nopublicētas preces izmantojot šo profilu.

en: There are %s prepared, %s verified and %s published items using this template.
lv-LV: Patreiz %s sagatavotas, %s apstiprinātas un %s publicētas preces, izmantojot šo veidni.

en: There was a problem while extracting the archive:
lv-LV: Ekstraktējot arhīvu notikusi kļūda:

en: There was a problem while processing your upload.
lv-LV: Apstrādājot jūsu augšupielādes ir notikusi kļūda.

en: There were some problems relisting your items.
lv-LV: Radās dažas problēmas atjaunojot jūsu preces.

en: There were some problems verifying your items.
lv-LV: Notikusi kļūme pārbaudot jūsu produktus.

en: These variations will be listed as a single item.
lv-LV: Šīs variācijas tiks uzskaitītas kā viena vienība.

en: This includes shipping options, payment methods, your custom store categories as well as the whole eBay category tree, which might take a while.
lv-LV: Tas iekļauj piegādes iespējas, apmaksas iespējas, jūsu veikala kategorijas un kā arī visu eBay kategoriju koku, tas var prasīt laiku.

en: This will have no effect on product variations.
lv-LV: Šis neietekmēs produktu variācijas.

en: This will load available categories, shipping services, payment options and your custom store categories from eBay
lv-LV: Šis te ielādēs pieejamās kategorijas, piegādes servisus, apmaksas opcijas un jūsu papildus veikala kategorijas no eBay.

en: Timespan
lv-LV: Laika sprīdis

en: Title
lv-LV: Virsraksts

en: Title and Subtitle
lv-LV: Nosaukums un apakšvirsraksts

en: Title prefix
lv-LV: Nosaukuma piedēklis

en: Title suffix
lv-LV: Virsraksta piedēklis

en: To complete the setup procedure go to %s and follow the instructions.
lv-LV: Lai pabeigtu uzstādīšanu jums jāiet uz %s un jāseko instrukcijai.

en: To create your first listing template click on %s.
lv-LV: Lai izveidotu savu pirmo nosklusējuma veidni spiediet uz %s.

en: To remove your listing templates as well, please delete the folder <code>wp-content/uploads/wp-lister/templates/</code>.
lv-LV: Lai nodzēstu veidnes, lūgums izdzēst folderi <code>wp-content/uploads/wp-lister/templates/</code>.

en: Tools
lv-LV: Rīki

en: Transaction ID
lv-LV: Darījumu ID

en: Transactions
lv-LV: Darījumi

en: Transactions failed to create
lv-LV: Darījumu izveidot neizdevās

en: Transactions were loaded from eBay.
lv-LV: Darījumi tika ielādēti no eBay.

en: Tutorial
lv-LV: Konsultācija

en: Type
lv-LV: Tips

en: Uninstall
lv-LV: Noinstalēt

en: Uninstall on deactivation
lv-LV: Atinstalēt pēc dezaktivācijas

en: Update
lv-LV: Atjaunot

en: Update DB
lv-LV: Atjaunot DB

en: Update account details from eBay
lv-LV: Atjaunināt konta informāciju no eBay

en: Update all published items
lv-LV: Atjaunināt visas publicētās preces

en: Update all published items from eBay.
lv-LV: Atjaunināt visas publicētās preces no eBay.

en: Update eBay data
lv-LV: Atjaunināt eBay datus

en: Update recent sites from eBay.
lv-LV: Atjaunot nesenās lapas no eBay.

en: Update recent transactions from eBay.
lv-LV: Atjaunināt nesenos darījumus no eBay.

en: Update sites
lv-LV: Atjaunot lapas

en: Update transaction from eBay
lv-LV: Atjaunot darījumus no eBay

en: Update transactions
lv-LV: Atjaunināt darījumus

en: Update user details
lv-LV: Atjaunināt lietotāja informāciju

en: Upload
lv-LV: Augšupielādēt

en: Upload existing template
lv-LV: Augšupielādēt esošo veidni

en: Use SKU as UPC
lv-LV: Lietot SKU kā UPC

en: Use this to make additional item conditions available in your profile.
lv-LV: Izmantojiet šo, lai papildus noteiktu preces pieejamību jūsu profilā.

en: User
lv-LV: Lietotājs

en: User ID
lv-LV: Lietotāja ID

en: Variations
lv-LV: Variācijas

en: Verified
lv-LV: Apstiprināts

en: Verify
lv-LV: Pārbaudīt

en: Verify all prepared items
lv-LV: Pārbaudīt visas gatavās preces

en: Verify all prepared items with eBay and get listing fees.
lv-LV: Pārbaudīt visas gatavās preces ar eBay un saņemt saraksta maksas.

en: Verify all selected items with eBay now.
lv-LV: Pārbaudīt visas atzīmētās preces ar eBay tagad.

en: Verify with eBay
lv-LV: Pārbaudīt ar eBay

en: Version
lv-LV: Versija

en: View Logfile
lv-LV: Apskatī loga failu

en: View Order
lv-LV: Apskatīt pasūtījumu

en: View debug log
lv-LV: Apskatīt atkļūdošanas logus

en: View on eBay
lv-LV: Apskatīt eBay

en: WP-Lister Network Sites
lv-LV: WP-Lister tīkla lapas

en: WP-Lister was activated on the selected sites.
lv-LV: WP-Lister tika aktivizēts sekojošās lapās.

en: WP-Lister was deactivated on the selected sites.
lv-LV: WP-Lister tika atspēkots no sekojošām lapām.

en: WP-Lister was installed from scratch on the selected sites.
lv-LV: WP-Lister tika uzstādīts no jauna uz sekojošajām lapām.

en: WP-Lister was installed on the selected sites.
lv-LV: WP-Lister tika uzstādīts uz sekojošām lapām.

en: WP-Lister was uninstalled on the selected sites.
lv-LV: WP-Lister tika nodzēsts no sekojošajām lapām.

en: Will be truncated after 55 characters.
lv-LV: Tiks saīsināts pēc 55 rakstzīmēm.

en: Yes
lv-LV: Jā

en: Yes, I know what I am doing.
lv-LV: Jā, es zinu, ko es daru.

en: You are ready now to list your first items.
lv-LV: Jūs esat gatavi ievietot savu pirmo preci.

en: You can find the theme files in this folder:
lv-LV: Jūs varat atrast tēmu failus šajā mapē:

en: You can use a subset of the available listing shortcodes in title prefix and suffix.
lv-LV: Jūs varat izmantot pieejamos īskodus savās sadaļās.

en: You can visit your WordPress Updates now.
lv-LV: Jūs varat apmeklēt WordPress atjauninājumus tagad.

en: You have not linked WP-Lister to your eBay account yet.
lv-LV: Jūs neesat sasaistījuši WP-Lister ar savu eBay kontu.

en: You should set the category first.
lv-LV: Jums vajadzētu norādīt vispirms kategoriju.

en: Your Email
lv-LV: Jūsu e-pasts

en: Your Message
lv-LV: Jūsu ziņa

en: Your Name
lv-LV: Jūsu vārds

en: Your changes to this item will only be updated on eBay when you revise this item.
lv-LV: Jūsu izmaiņas tiks atjauninātas eBay, kad jūs pārskatīsiet šo preci.

en: Your changes were updated on eBay.
lv-LV: Jūsu izmaiņas tika saglabātas eBay.

en: Your listing template was uploaded and installed.
lv-LV: Jūsu saraksta veidne tika augšupielādēta un uzinstalēta.

en: allow all links
lv-LV: atļaut visas saites

en: apply product tax
lv-LV: piemērot precei nodokli

en: changed
lv-LV: mainīts

en: daily
lv-LV: ik dienu

en: days
lv-LV: dienas

en: disabled
lv-LV: atspēkots

en: duplicated
lv-LV: duplicēts

en: eBay Item ID
lv-LV: eBay preces ID

en: eBay Store category
lv-LV: eBay veikala kategorija

en: eBay categories
lv-LV: eBay kategorijas

en: eBay category
lv-LV: eBay kategorija

en: enabled
lv-LV: iespējots

en: ended
lv-LV: beidzies

en: fixed tax rate
lv-LV: fiksēta nodokļa likme

en: flatten variations
lv-LV: saplacināt variācijas

en: from %s to %s
lv-LV: no %s līdz %s

en: hourly
lv-LV: ik stundu

en: imported
lv-LV: importēts

en: in description and listing template
lv-LV: tikai aprakstu un sarakstu veidnē

en: list as variations
lv-LV: Sakārtot kā variācijas

en: manually
lv-LV: manuāli

en: no logfile
lv-LV: Nav logu faila

en: no taxes
lv-LV: nav nodokļu

en: none
lv-LV: nekāds

en: not installed
lv-LV: nav uzinstalēts

en: off
lv-LV: no

en: only in product description
lv-LV: tikai produktu aprakstā

en: prepared
lv-LV: sagatavots

en: published
lv-LV: publicēts

en: relisted
lv-LV: atjaunots sarakstā

en: remove
lv-LV: noņemt

en: remove all links from description
lv-LV: noņemt visas saites no apraksta

en: revise this item when saving
lv-LV: pārskatiet šo preci, kad saglabāsiet

en: select
lv-LV: atlasīt

en: selected
lv-LV: atlasīts

en: show details
lv-LV: parādīt detaļas

en: sold
lv-LV: pārdots

en: the last %s days
lv-LV: pēdējās %s dienas

en: update %s prepared items
lv-LV: atjaunināt %s gatavās preces

en: update %s published items
lv-LV:  atjaunināt %s gatavās preces

en: update %s verified items
lv-LV: atjaunināt %s apstiprinātās preces

en: use Sales Tax Table
lv-LV: izmantot nodokļu izpārdošanas (Sales Tax) tabulu

en: verified
lv-LV: apstiprināts

en: view updates
lv-LV: apskatīt atjauninājumus

en: visit store
lv-LV: apmeklēt veikalu
